тел. (099) 388 15 15
тел. (073) 388 15 15
тел. (068) 388 15 15

Обладнання / Термоусадка /

Наявність:
Ціна:Термозбіжна трубка (ТЗТ) - це трубка, зроблена з термозбіжного матеріалу, яким є термополімер. Цей виріб швидко змінює свої габарити під впливом температури (гарячої води, повітря, відкритого полум'я і так далі).

Основною особливістю даних трубок є дуже високий коефіцієнт поперечного стиску щодо поздовжнього. Так, трубка зменшує свій діаметр в декілька разів (від 2 до 6), довжина зменшиться до 20% (як правило, від 7 до 10%).

Варто відзначити, що зі зменшенням діаметру збільшується і товщина стінки трубки, що неодмінно веде до покращення електроізоляційних характеристик.

Термоусадка застосовується: в якості ізоляційного матеріалу під час виконання електромонтажних робіт, як захист від корозії, в якості виробу, що забезпечить додаткову механічну стійкість різних механізмів. З термозбіжної трубки роблять кембрики, які застосовуються для маркування та ізоляції кабелів. ТЗТ незамінна в багатьох сферах промисловості, де необхідний захист від агресивного середовища, впливу атмосфери і так далі.

Види термозбіжних трубок: поліолефінові, з еластомерів, ПВХ (термопластичний полівінілхлорид), з поліестеру (РЕТ), з фторполімерів, на силіконовій основі.

Класифікація термоусадок по монтажу: з клейовим шаром, який нанесений на внутрішній стороні і без клейового шару.

Також термозбіжні трубки відрізняються по товщині стінки: тонкостінні, середньостінні та товстостінні.

Ряд виробників випускають особливі типи термоусадки, котрі володіють різними додатковими властивостями, наприклад, трубки зі збільшеною електричною щільністю (до 1000В), різні флуоресцентні трубки, трубки з рифленою поверхнею та інші.