з 16.08.23 ми тимчасово скасовуємо бонусну систему та знижуємо на 7,5% ціни на всі товари. Усі накопичені бонуси дійсні до повного використання, необмежений час
тел. (099) 388 15 15
тел. (073) 388 15 15
тел. (068) 388 15 15

Обладнання / Інструмент / Аксесуари для бурмашин /

Наявність:
Ціна:Насадки на бормашину (насадки для гравера, насадки для дремеля) - це вироби, які застосовуються для обробки різних матеріалів. Кожному моделісту, радіоаматору, ювеліру і так далі слід купити насадки для гравера, асортимент яких дуже великий.

Бормашина (гравер, мінішліфмашіна, дремель) по функціоналу сильно нагадує простий дриль або шліфувальну машину, але основним її завданням є обробка різних деталей і елементів, які відрізняються мініатюрними габаритами. Застосовуючи такий електроінструмент в поєднанні з різними типами насадок, ви зможете ефективно проводити різні типи технологічних операцій, серед яких свердління, шліфування, полірування, зачистка, гравірування і так далі.

Перелік матеріалів, які ви зможете обробити інструментом досить великий. Так, ви зможете обробляти податливу м'яку і тверду деревину і деревовмісні матеріали, сталь і різні метали, кераміку і скло, різні типи пластику, камінь і кістку. Звичайно, для обробки всіх цих матеріалів потрібні різні робочі інструменти і витратні матеріали, які відрізняються між собою як матеріалами виробництва, так і конструктивним виконанням.

Насадки для гравера

Конструктивно робочі насадки для дремеля складаються з 2 основних компонентів: хвостовика (для фіксації інструменту в патроні) та робочої частини (для виконання основних операцій, взаємодії з матеріалом обробки).

Перед тим, як купити насадки для дремеля визначте типи матеріалів, які ви бажаєте обробляти і перелік технологічних завдань, які потрібно виконати.

Тим, хто постійно працює з бормашинами і граверами рекомендується купити набір насадок для гравера, який буде складатися з інструментів самих різних призначень і типорозмірів. Залежно від ваших вимог і фінансових можливостей можна придбати більш доступний комплект насадок, що включає кілька десятків інструментів, або ж професійний набір, що складається з безлічі інструментів для різного роду обробки самих різних матеріалів.

При підборі насадок для бормашини необхідно враховувати, що для роботи ряду змінних інструментів потрібне використання цангового патрону або цанги. Для використання таких насадок можна купити набір універсальних цанг.

Цанги

Це вироби, які необхідні для затиску свердел, змінних насадок і так далі, які застосовуються для гравіювання, шліфування, різання, полірування.

Цанги можуть бути в комплекті з бормашиною, вони відрізняються діаметром отвору для затиску робочих насадок.

Основа (утримувач)

Даний тип аксесуарів застосовується для фіксації на їх стрижнях досить грубих шліфувальних дисків та/або каменів, різних відрізних дисків, полірувальних дисків і насадок з повсті.

Свердла

Вироби цього типу призначені для створення або розширення/поглиблення отворів різного діаметру в різних матеріалах. Будь-якому моделісту слід мати під рукою набір з декількох «різнокаліберних» свердел.

Алмазні бори для гравіювання

Такі насадки є дуже популярними і потрібні для комплектації різних гравірувальних апаратів. Основи в таких виробах зроблені зі спеціальної інструментальної сталі, алмазний порошок же нанесений лише на робочу частину. Механічні властивості алмазного порошку дають можливість успішно використовувати насадки для обробки різних твердих і міцних матеріалів, серед яких сталь, скло, кераміка, натуральний і штучний камінь.

Алмазні бори (шарошки) також часто необхідні для доведення різних отворів неправильної форми. Алмазні витратні матеріали для гравера, як правило, є в наборах з декількох або декількох десятків інструментів різних типорозмірів і форм. Стандартне виконання насадок - з діаметром хвостовика 3мм.

Щітки

Такі насадки для дремеля потрібні для обробки самих різних металевих поверхонь. В основному насадки різняться жорсткістю і густотою щетинок, формою. За формою щітки можуть бути дископодібними плоскими, пензлеподібними.

М'які типи щіток із пластику використовуються для акуратного очищення металевих поверхонь, очищення важкодоступних місць, нерідко застосовуються для акуратного шліфування поверхонь з тонким шаром покриття.

Насадки з абразивів

Найдоступнішим варіантом таких насадок для бормашини є вироби, робочі частини яких зроблені з гуми та/або абразиву. Як правило, діаметри їх хвостовиків рівні 2,3мм. Насадки застосовуються для роботи по практично будь-яким металам, каменю, склі, кераміці і так далі. Найчастіше абразивні насадки для гравера поставляються наборами від 6шт. і мають різні конфігурації робочих частин.

Окремі компанії виготовляють абразивні насадки в різному колірному діапазоні, що дає можливість користувачеві запросто визначати категорію електроінструменту, на якому можна використовувати насадки. Наприклад, червоні абразивні шарошки потрібні для обробки металу і виготовляються з оксиду алюмінію, зелені - для обробки скла, каменю, кераміки, зроблені з карбіду кремнію.

Різні форми алмазних шарошок дозволяють виконувати безліч різних технологічних операцій, при цьому хвостовики насадок мають однаковий діаметром.

Дані насадки дозволять розточити отвори, виконати «грубе» шліфування поверхні і так далі.

Відрізні диски

Як правило, відрізні диски для дремеля є універсальними і використовуються для різання деревини, пластиків, алюмінію, міді та інших кольорових металів, різних некрихких матеріалів.

Фрези

Матеріалом для виготовлення фрез, які застосовують для різання по дереву, гравірування по металах, пластиках, каменю, є спеціальний метал. Так, фрези для обробки більш м'яких матеріалів виготовлені з вуглецевої сталі, фрези для обробки твердих матеріалів - з твердих сплавів.

Термін служби твердосплавних фрез суттєво більший, ніж у фрез з вуглецевих сталей. Твердосплавні шарошки також дозволять більш ефективно обробити деревину твердих порід і поверхню заготовок, виготовлених з металів.

Будь-яка борфреза конструктивно складається з хвостовика та робочої частини. Робочі (ріжучі) частини мають різні форми, від яких залежить профіль канавки, що вирізується на поверхні заготовки.

Полірування та шліфування

Бормашина або дремель, як вказувалося раніше, може застосовуватися для тонкого шліфування та полірування деталей з різних матеріалів. Насадки, необхідні для виконання цих операцій - це шарошки, що випускаються з повсті. Так як повсть не має особливих абразивних якостей, потрібне використання спеціальних полірувальних паст. Найпопулярнішими є пасти, в яких алмазний порошок має фракцію 3/2 і 5/3.