з 16.08.23 ми тимчасово скасовуємо бонусну систему та знижуємо на 7,5% ціни на всі товари. Усі накопичені бонуси дійсні до повного використання, необмежений час
тел. (099) 388 15 15
тел. (073) 388 15 15
тел. (068) 388 15 15
Судомоделі


Акція

Акція
Судомоделі

Судомоделі
Радіоапаратура

Радіоапаратура
Акумулятори

Акумулятори
Сервомеханізми

Сервомеханізми
Регулятори

Регулятори
Двигуни

Двигуни
Корпуси

Корпуси
Комплектуючі

Комплектуючі
Гребні гвинти

Гребні гвинтиСудомоделі

Радіокеровані моделі кораблів (радіокеровані судомоделі) користуються найбільшим попитом в літній період. Радіокеровані моделі катерів, яхти, катамарани, тримарани, підводні човни, кораблики для риболовлі, катери для риболовлі, коропові кораблики, кораблики для підгодовування - це далеко не весь список радіокерованих судомоделей.

Купити радіокеровані моделі кораблів сьогодні елементарно. Можна купити радіокеровані моделі суден з різними характеристиками, які підійдуть для людей будь-якого віку: від моделей з простим управлінням, які підходять для дітей, до більш серйозних моделей, від гри з якими будуть в захваті навіть дорослі.

Радіокеровані моделі суден, в основному, є точними копіями оригінальних кораблів, човнів, катерів, які дозволять витворяти на воді різні чудеса.

Для довгострокової безпроблемної експлуатації радіокерована модель судна повинна мати добре захищені від попадання води «життєво важливі органи».

Високі швидкості, відмінна динаміка, висока мобільність - це декілька з багатьох переваг, якими володіють радіокеровані моделі човнів і катерів.

Особливості судомоделей на радіокеруванні

Гранична швидкість є важливим показником для багатьох судомоделей і безпосередньо залежить від моделі. Наприклад, судомоделі, які обладнані колекторним електродвигуном, можуть розвинути швидкість приблизно 30км/год. Спортивні моделі катерів часто обладнані безколекторними моторами і здатні досягти швидкості в 50км/год, гоночні - до 80км/год.

Варто відзначити, що управління катером або яхтою на радіокеруванні дуже зручне і просте, не вимагає будь-яких особливих навичок. Для управління використовуються 2 канали - швидкістю і кермом. Оскільки на воді ви не знайдете дуже багато перешкод, можна запросто розсікати по хвилях на високих швидкостях.

Радіокеровані моделі кораблів поділяють на «електричні» (з електромотором) і судомоделі з ДВЗ (з паливним двигуном).

Всі важливі конструктивні елементи, пристрої живлення і привід встановлені в спеціальному водозахищеному відсіку, що перешкоджає попаданню води на дані елементи в разі перевертання судомоделі.

Освоївши найпростіші основні навички управління катером, ви неодмінно побажаєте модернізувати вашу судомодель, наприклад, додавши потужності.

Варто відзначити, що найпростішими в експлуатації є радіокеровані судомоделі з електричними моторами, які неодмінно підійдуть новачкам і досвідченим користувачам. Коли ви бажаєте купити радіокерований катер, обладнаний калильним двигуном, потрібно враховувати, що за ним необхідний деякий догляд (його потрібно чистити, регулювати, проводити технічне обслуговування). Калильні двигуни в основному використовують спортсмени.

Основне, що потрібно при запуску радіокерованої судомоделі, це бути уважним, дотримуватися максимальної обережності, остерігатися великогабаритних човнів і яхт, птахів, рибалок, плавців.

Комплектації радіокерованих судомоделей

Є три різні типи комплектації радіокерованих моделей кораблів:

Судомоделі, які майже готові до використання - ARR (almost ready to run), їх необхідно доукомплектувати АКБ, зарядкою та радіоапаратурою. Такий комплект поставки чудово підходить тим, хто вже має перелічене вище обладнання.

Готові для використання моделі - RTR (ready to run).

Комплект запчастин для збірки - KIT, який дозволить «з нуля» зібрати судомодель.