тел. (099) 388 15 15тел. (073) 388 15 15тел. (068) 388 15 15
Пристрій для різання бальзи або пінопласту під кутом 45 градусів
| Код товару: HM-2134
В наявності: Немає
Ціна:
246.00 грн.
Товар успішно доданий
|
У наборі інструментів кожного моделіста просто зобов’язаний бути інструмент що дозволяє відрізати матеріал під кутом 45 градусів. Тепер за допомогою цього нескладного інструменту від компанії HobbyKing , ви з легкістю зможете витримати кут в 45 градусів по довжині всієї оброблюваної деталі. Товщина оброблюваної деталі може бути налаштована за допомогою зсувного упору в діапазоні від 2 до 10мм . Інструмент буде незамінний при виготовленні рулів висоти або елеронів з бальзи або потолочки.
Пристрій виготовлено з алюмінієвого сплаву , що робить його легким і при цьому міцним. Всі необхідні деталі і лезо входять у комплект.
Увага : Пристрій для різання поставляється в розібраному вигляді і для використання його слід зібрати . Технічні характеристики:
Комплектація:
Пристрій для різання бальзи або пінопласту під кутом 45 градусів*1шт. Для користування потрібно докупити:
|
Вас можуть зацікавити такі товари: