тел. (099) 388 15 15
тел. (073) 388 15 15
тел. (068) 388 15 15

Кабель тренер-учень FS-L002 для радіоапаратури FlySky FS-I6Кабель тренер-учень FS-L002 для радіоапаратури FlySky FS-I6

Код товару: HM-4810
В наявності: 2 шт.


Ціна: 156.00 грн.

Товар успішно доданий

Якщо Вам необхідно з'єднати дві радіоапаратури FlySky FS-I6 та використовувати їх в режимі тренер-учень, тоді цей кабель саме те, що Вам потрібно.

Для підключення в режимі тренер-учень потрібно з'єднати дві радіоапаратури FlySky FS-I6 за допомогою даного кабелю. Одна з яких буде "тренер", а інша "учень", та провести налаштування.

Налаштування: 

Апаратура тренер: 

Вмикаємо радіоапаратуру яка під'єднана та налаштована з моделлю (тренерська апаратура) заходимо у меню System Setup далі Trainer Mode і в параметрі Mode змінюємо з Off на On. Також тут необхідно встановити який саме перемикач буде відповідати за надання контролю учню. Для прикладу Ви обрали перемикач SwA.

Апаратура учень: 

На апаратурі "учень" заходимо у меню System Setup далі Student Mode, після чого потрібно натиснути "Оk" та підтвердити "Yes". Це налаштування зіб'ється як тільки ви вимкнете апаратуру. Тому майте на увазі, що встановлювати Student Mode потрібно буде кожного разу як вмикаєте апаратуру. 

  Під час польоту, тренер для надання керування учню повинен перемикнути встановлений попередньо перемикач, в даному випадку SwA, який Ви встановили раніше.

Технічні характеристики:

  • Сумісний: FlySky FS-I6, FS-T6;
  • Роз'єм: S-Video (4pin);
  • Довжина кабеля: 2м;
  • Вага: 53г.

Комплектація:

  • Кабель тренер-учень FS-L002 *1шт.Залишити коментар:

RU