з 16.08.23 ми тимчасово скасовуємо бонусну систему та знижуємо на 7,5% ціни на всі товари. Усі накопичені бонуси дійсні до повного використання, необмежений час
тел. (099) 388 15 15
тел. (073) 388 15 15
тел. (068) 388 15 15

Клей UHU Creativ (піногума та еластичні матеріали)Клей UHU Creativ (піногума та еластичні матеріали)

Код товару: HM-5731
В наявності: Немає


Ціна: 111.00 грн.

Товар успішно доданий

Швидкозастигаючий клей UHU Creativ для піногуми та усіх видів творчих робіт де використовуються еластичні матеріали: шкіра, гума, спінена гума, пінопласт, матеріали з плівковим покриттям, м'ягкі пластмаси.

Клей UHU Creativ аналогічний клею UHU Por, але навідміну від нього, Creative після висихання не жовтіє а стає безбарвним (повністю прозорим), що робить UHU Creativ ідеальним вибором для роботи з матеріалом типу EPP.

Використання:

Поверхні для склеювання повинні бути як сухими, так і чистими, їх слід знежирити. Потім просто нанесіть клей на обидві поверхні і дайте йому підсохнути до моменту, коли він не буде липнути до ваших пальців (від 5 до 20 хвилин). Далі слід лише притиснути поверхні одну до одної та видалити залишки клею, якщо такі будуть.

Запобіжні заходи:

Зверніть увагу, що клей для є легкозаймистим, тому його настійно рекомендується використовувати далеко від вогню, в добре вентильованому приміщенні. Якщо клей потрапить на шкіру або в очі потрібно швидко промити їх теплою водою.

Технічні характеристики:

  • Об’єм тюбика: 33мл.

Комплектація:

  • Універсальний клей для еластичних матеріалів UHU Creativ *1шт.Залишити коментар:

RU