тел. (099) 388 15 15
тел. (073) 388 15 15
тел. (068) 388 15 15

Фіксуючі подушечки UHU Patafix PROPower (3кг)Фіксуючі подушечки UHU Patafix PROPower (3кг)

Код товару: HM-5734
В наявності: 1 шт.


Ціна: 94.00 грн.

Товар успішно доданий

Міцні, знімні та багаторазові клейові подушечки для кріплення предметів та аксесуарів вагою до 3 кілограм (в оптимальних умовах застосування).

Подушечки PROPower стійкі до ультрафіолетового випромінювання та впливу вологи. Легко і надійно кріпляться практично до будь-яких зовнішніх та внутрішніх поверхонь: дерево, шпалери, штукатурка, шкло, метал, пластик та інші. 

Максимальне навантаження 3 кілограми досягається при оптимальних умовах, тобто плоскі предмети (1 сантиметр в діаметрі) на рівних і твердих поверхнях потрібно фіксувати за допомогою, як мінімум 6 подушечок, при кімнатній температурі.

Робоча температура UHU Patafix PROPower більше 10°C, міцність склеювання може зменшуватись при довготривалому впливі високих або низьких температур, а також при впливі зовнішніх погодніх умов.

Використання:

Поверхня повинна бути твердою, а також сухою та чистою, її слід знежирити. Відірвіть необхідну кількість UHU Patafix зі смужки та розімніть в руках до м'якого стану. Помістіть суміш на задню частину об’єкта, розподіляючи рівними частинами і міцно притисніть. Прикріпіть об'єкт на поверхню, щільно притисніть. Щоб зняти об'єкт, розхитуючи в сторони, плавно потягніть його.

Технічні характеристики:

  • Кількість: 21шт;
  • Розмір: 23х19х3.5мм (1шт);
  • Колір: чорний.

Комплектація:

  • Клейова подушечка UHU Patafix PROPower *21шт.Залишити коментар:

RU