тел. (099) 388 15 15
тел. (073) 388 15 15
тел. (068) 388 15 15

Підсвітка дисплею зеленого кольору LCD для Turnigy 9X/Eurgle 2.4Ghz 9 ChПідсвітка дисплею зеленого кольору LCD для Turnigy 9X/Eurgle 2.4Ghz 9 Ch

Код товару: HM-0616
В наявності: Немає


Ціна: 172.00 грн.

Товар успішно доданий
Підсвітка дисплею зеленого кольору для апаратури Turnigy 9X LCD або для її аналогів

Технічні характеристики:

Вхідна напруга: 8V - 13V
Струм: 60 ~ 90 мА
Колір: зелений


Комплектація:

Підсвітка*1шт
Підкладка*1шт
Перехідник*1шт
Ви хотіли підсвідку до вашої радіоапаратури Turnigy 9X?

Немає нічого простішого, вам потрібно тільки пара хрестових викруток (з хрестовинами 5 мм і 3 мм). Перед початком роботи, рекомендуємо дивитися які шурупи звідки ви викручуєте, вони різного діаметру.

1)(Мал. 2) Відкрийте корпус і від’єднайте роз’єм "А", зверніть увагу на діаметр шурупів кріплення корпусу, вони іноді різного діаметру.

2)(Мал. 3) Від’єднайте роз’єм (В), і відкрутіть шурупи зазначені стрілками, зверніть увагу, що шурупи по кутах товщі ніж у центрі плати!

3)(Мал. 4) Переверніть плату, відмітьте маркером контур підкладки (на фото вона є, у мене контур відзначений небув) і приберіть її, так як підкладка знімається важко, то її варто видаляти використовуючи фен, поступово прогріваючи з'єднуючий клей. Після видалення старої підкладки, по контуру зазначеному раніше, приклеюємо підкладку з комплекту.
4)(Мал.5) Перевертаємо плату і підключаємо перехідник з комплекту в роз’єм (В) роз’єм (1) перехідника, Роз’єм (С) перехідника в роз’єм (2) на платі. (З цим Ви не помилитеся, на роз’ємах є напрямляючі) .
5)(Мал. 6) Встановіть підсвічування як зазначено на малюнку, дротами вправо, притиснувши впритул вліво. (Зверніть увагу, що як показано на малюнку вгорі червоний дріт, на ділі червоний провід повинен бути внизу, інакше підсвітка буде тьмяна, якщо вам потрібно тьмяна підсвітка, то робіть червоним дротом вгору).
6)(Мал. 7) Цей етап рекомендую пропустити, тому як у випадку якщо ви не правильно встановили підкладку і вона не правильно приклеїться, то тоді доведеться переробляти відриваючи підкладку, вона і так прекрасно тримається під платою.
7)(Мал.8) Прикрутіть назад плату, зверніть увагу, що шурупи більшого діаметра вкручуються по кутах. Знайдіть оптимальне розташування роз’єму, щоб він не заважав закритися корпусу.8) (Мал. 9) Підключіть роз’єм (А), Ви не помилитеся, на роз’ємі є напрямляючі. Зберіть корпус, але не прикручуйте, підключіть батарею живлення, і включіть передавач, уважно подивіться на дисплей, якщо ви побачили в куті або по кутах темні плями, то при монтажі була зрушена підсвітка, це можна виправити не розбираючи все назад, вимкніть апаратуру, від’єднайте роз’єм (А) і тоненькою викруткою поправте під платою підсвітку, збираємо перевіряємо, якщо все нормально, тепер можна все зібрати (при складанні корпусу зверніть увагу на діаметри шурупів і встановіть їх в ті ж отвори звідки вони були викручені)

Коментарі:

Сергей (2019-08-14):
Установил, работает отлично, всё подошло.
Відповісти


Залишити коментар:

RU