Зарядка iSDT Q6 Pro з потужністю 300Вт і функціями розряду, заряду і заряду для зберігання акумуляторів.
Зарядні пристрої ISDT відрізняються простими і зручними інтерфейсами. Завдяки простоті управління забезпечується оперативний доступ до функцій зарядки, а компактний розмір дозволяє зручно переносити і зберігати зарядку в будь-якому місці.
АКБ до цієї зарядки підключаються новим способом - за допомогою встановленого роз'єму XT60. Додатково встановлено вхідний роз'єм XT60, що істотно полегшить від'єднання АКБ, що живлять саму зарядку.
Встановлено кольоровий IPS дисплей з діагоналлю 2.4 дюйма на 260 000 кольорів, кут огляду якого 178°, що забезпечує дуже хорошу якість зображення. Навіть на сонці зображення буде добре помітним і чітким.
Інтуїтивно зрозумілий дизайн інтерфейсу, просте меню, зручна навігація дозволять швидко знайти необхідну функцію зарядки. Операційна 32-розрядна система може бути оновлена, для поновлення слід підключити зарядку до ПК з Інтернетом.
Процесор ARM Cortex-M4 для високої швидкості роботи: 20-кратне прискорення обробки даних (якщо порівнювати зі звичайними зарядками).
Швидкісні якісні вентилятори і продуманий дизайн повітряного каналу для забезпечення оптимального охолодження і зменшення розміру зарядки.
Особливості:
Технічні характеристики:
Комплектація:
Хорошая зарядка,понятный интерфейс.Пока доволен.Спасибо.
В цих зарядках ,здається, немає захисту від неправильної полярності по входу, а це великий мінус. Пишу тому,що в мене старша модель ISDT SC-620.Підєднав неправильно (полярність наоборот) і зарядка вийшла з ладу. Будьте уважні із підєднанням.
Спасибо ребята что порекомендовали купить эту зарядку. Очень доволен ею!
Раніше користувався imax b6. Маю 6 акумуляторів 2200 3S. Перед польотами заряжав акуми три години дуже втомлювало. А з цією через плату паралельної зарядки заряджаю за годину струмом 14А. Дуже сподобаляся зарядка. Така маленька і така потужна.
Есть функция измерения сопротивления?